top of page

מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי

מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי

מבצע מדרגות פורצלן דמוי עץ איטלקי 160 + מע"מ

מדרגותפורצלן_edited.jpg

מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי בשיש אריאל
 
בשיש אריאל ניתן למצוא שלל מדרגות שיש אבן ופורצלן בסו
גים, עיבודים, וצבעים שונים. בין בהתאמה לריצוף פרקט או פורצלן או מדרגות חוץ. אנחנו היבואנים ולכן המחירים הכי טובים אצלנו.

עיבודי מדרגות

מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי

 כמה עולה לבנות מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

פעם לעשות מדרגות מגרניט פורצלן היה סיפור מאוד יקר מאחר והיו רק אריחים דקים ואז היו צריכים לעשות להם גרונגים והכפלות חזית עיבודים שהיו מאוד מייקרים את המדרגות גרניט פורצלן. היום אין צורך ויש מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי שאותם ניתן לישם כמו מדרגות שיש . המחיר בשיש אריאל הוא המחיר הטוב בארץ למדרגות גרניט פורצלן בואו ובידקו אותנו.

 

חברת שיש אריאל מספקת פתרונות מתקדמים עבור ריצוף מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי לקבלנים, אדריכלים ולקוחות פרטיים. המדרגות עשויות מגרניט פורצלן 2 שאותו אנו מייבאים מהרבה מקומות בעולם .

בינהם איטליה, ספרד, הודו סין ועוד.

בשיש אריאל אנחנו מובילים את תחום מדרגות הגרניט פורצלן 2 סמ עובי .

 היתרונות הגדולים ביותר של גרניט פורצלן הוא בחוזקו בספיגתו וביופיו. כיום הגרניט פורצלן כבר מאוד קרוב במראה שלו לשיש ומאפשר דגמים שגם דומים לשיש וגם דומים לפרקט אבל בחוזק ובעמידות של גרניט פורצלן. כיום שיש גרניט פורצלן בעובי 2 סמ עובי ניתן לעשות מדרגות משלל גוונים וסוגים הן מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי לבפנים והן מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי לבחוץ.

הספיגות של הגרניט פורצלן 2 סמ עובי קרובה ל-0 ולכן אין כלל תחזוקה .

, את מדרגות הגרניט פורצלן 2 סמ עובי יש בשלל גוונים, גדלים וטקסטורות ובהתאמה מלאה לכל סוג וגודל גרם מדרגות. מהפתרונות שלנו ניתן להתרשם בגלריה העצומה שליד צומת פולג בנתניה, המשתרעת על פני 30 אלף מ"ר שמוקדשים למבחר סוגי גרניט פורצלן 2 סמ עובי.

 

היתרונות של מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

רחבה של יתרונות המגולמים בחומר היוקרתי:

 

  • עמידות גבוהה - שלא כמו חומרים אחרים למדרגות, כגון , עץ או ברזל, מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי שומרות על חזותן המקורית לאורך זמן רב מבלי שיישחקו, יתבלו, ידהו או ייפגעו.

  • אחידות בריצוף - בחירה בגרניט פורצלן 2 סמ למדרגות יכולה להוות המשך אחיד של ריצוף חלל הבית המתחבר אליהן.

  • תחזוקה מינימאלית - בזכות תכונותיהן של מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ הן לא נדרשות בעבודות תחזוקה שוטפות, וניתן לשמור על חזותן היפה וניקיונן בעזרת מכשירי וחומרי ניקוי ביתיים בסיסיים.

  • גמישות בעיצוב - גמישותו של גרניט פורצלן 2 סמ מאפשרת לעבדו בשלל עיצובים וצורות, לרבות רבע עגול, חצי עגול, עגול מלא, או כפאזה רגילה או רחבה. בנוסף, ניתן לעבד גם את שולי המדרגות במגוון צורות כדוגמת קנט או כפול, עם פס לקישוט או עם פס במרכז, או פס פסיפס.

 

 

מגוון אפשרויות לעיבוד מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

 

איתנו תוכלו לבחור בסוג העיבוד והגימור של גרניט פורצלן 2 סמ למדרגות, כדוגמת האפשרויות הבאות:

 

  • פס ניתוק – זוהי צורת עיבוד מדרגות עכשווית ומבוקשת המעניקה תחושה של מדרגה צפה.

  • עיבוד עגול - בעל קו זורם והרמוני המעניק  למדרגות גרניט פורצלן 2 סמ חזות מרשימה, יוקרתית ומהודרת.

  • חצי עגול - עיצוב המתאים במיוחד למדרגות התחומות משני צידיהן בקירות, אשר מעניק לחלל חזות דומה לזו של מדרגות בעלות עיבוד עגול.

  •  

  • בניית מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ הינו פרויקט מהנה ומרגש. לאחר שתסיים, תתוגמל עם סט מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ אסתטי. מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ נראים אלגנטיים בחצר שלך, בגינה, המובילה למרפסת שלך, או באמצע שביל. רוב האנשים משאירים את זה למקצוענים, אבל יש הנאה בעשה זאת בעצמך משהו בבית שלך תמיד יש משמעות מיוחדת והיא הרבה יותר מספקת. זה עשוי להיראות מסובך, ולמען האמת, זו לא המשימה הכי פשוטה לעשות בעצמך, במיוחד אם אין

  • לך ניסיון קודם.

 

קודם כל, אתה צריך להחליט על גרניט פורצלן  2  עובי בו אתה מעוניין לפי הדגם שהכי מתאים לשאר הריצוף בגינה.  יש מגוון רחב של גרניט פורצלן 2 סמ  לבחירה. הם מגיעים כמעט בכל הגדלים, הגימור והצבעים האפשריים. זה מקל עליך להחליט באיזה מהם לבחור. נתח את סגנון הבית שלך ואז חפש את מדרגות הגרניט פורצלן 2 סמ שהכי יתאימו לך . אם אתה רוצה שמדרגות גרניט פורצלן 2 סמ שלך ייראו טבעיות ומחוספסות, אז גימור אר 11 הוא ממש מתאים לך. אם אתה הולך על מראה מעודן ומעודן יותר, אז אתה יכול לבחור את גרניט פורצלן 2 סמ שלך בהתאם על בסיס צורה וצבע. יש אפשרויות גם מבחינת מידות. אתה יכול להשיג חתיכות גרניט פורצלן 2 סמ קטנות ואז להרכיב אותן או להשתמשב מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ של ך כדי להשלים פערים בין אבנים גדולות יותר אך בעלות צורה לא סדירה. הכל תלוי בכם.

 כמה עולה לבנות מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

פעם לעשות מדרגות מגרניט פורצלן היה סיפור מאוד יקר מאחר והיו רק אריחים דקים ואז היו צריכים לעשות להם גרונגים והכפלות חזית עיבודים שהיו מאוד מייקרים את המדרגות גרניט פורצלן. היום אין צורך ויש מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי שאותם ניתן לישם כמו מדרגות שיש . המחיר בשיש אריאל הוא המחיר הטוב בארץ למדרגות גרניט פורצלן בואו ובידקו אותנו.

:להזמנת מדרגות מגרניט פורצלן 2 סמ

 

להזמנת מדרגות מגרניט פורצלן 2 סמ איכותיות במחיר משתלם במיוחד, ולקבלת מידע נוסף בנושא, בואו לגלריה שלנו או התקשרו אל שיש אריאל

בטלפון 09-9562233.

אדריכלים ואנשי עיצוב פנים רבים ממליצים על ביצוע עבודת מדרגות מגרניט פורצלן 2 סמ עובי וזאת מכמה סיבות, ננסה להעלות מספר גורמים מרכזיים בהחלטה על בחירת שיש למדרגות כחומר המתאים:

היכולת לעצב צורות וגדלים בצורה חופשית כאשר ניתן להבחין כיום בכמה עיבודים של מדרגות שיש וביניהם פאזה רגילה, פאזה רחבה, עגול מלא, חצי עגול, רבע עגול ועוד...ובנוסף חומר השוליים (פאנלים-קנט): קנט כפול עם פס במרכז, קנט כפול עם פס קישוט, קנט עם פס פסיפס, קנט מחוק ועוד...

סיבה נוספת שהופכת ליתרון עיצוב פנים הינו ההמשכיות, הכוונה היא שניתן להשלים את הריצוף החיצוני למבנה פנימה, כאשר מעצבים רבים אוהבים להתאים גם את המעקה, הכל בגוון אחיד בהתאם לרצון הלקוח.

כאשר בוחרים מדרגות פורצלן 2 סמ עובי לבית, צריך לשים לב שישנם מספר רב של עיבודים שניתן לבצע במדרגה של הגרניט הפורצלן. בין יתר העיבודים ניתן למצוא:

 

 

עיבוד פס ניתוק

 

פס ניתוק הינו עיבוד מודרני ופופלרי, שכיום תופס תאוצה. פס הניתוק במדרגת שיש יותר מראה של "מדרגה מעופפת". העיבוד הוא של פס ברוחב עומק ואורך של סנטימטר, אשר בעצם מפריד בין הרום לשלח וגורם לאשליה חזותית כך שהמדרגה נראית מעופפת. ולכן מאוד פופולרי בגרניט פורצלן 2 סמ עובי.

 

 

עיבוד עגול

 

אחד העיבודים הפופלריים עבור גרניט פורצלן 2 סמ עובי למדרגות הינו העיבוד העגול. עיבוד זה נחשב לעיבוד יוקרתי ויוצר מראה נקי ומהודר לגרניט פורצלן 2 סמ עובי

 

 

עיבוד חצי עגול

 

עיבוד חצי עגול עבור מדרגות שיש יוצר את אותו עיצוב ורושם שמדרגה עגולה יוצרת. לאוהבי המראה היוקרתי מומלץ לקחת מדרגה חצי עגול כאשר יש שתי קירות תוחמים.

 

הכפלת חזית

 

הכפלת חזית במדרגת גרניט פורצלן 2 סמ עובי יוצרת מראה עבה יותר למדרגה ומרשים יותר. עיקרון ההכפלה עובד 

 

עיבוד מקור הציפור

 

עיבוד מקור הציפור הוא עיבוד יוקרתי, אשר כיום כל אדריכל מבקש. מקור הציפור מתאים הן למדרגות והן לפנלים, ויוצר מראה יוקרתי ומרשים למדרגות שיש.

 

 

 

 

 

 

bottom of page