אבן טבעית לריצוף פנים וחוץ 

בלולבה קופינג ומדרגות
בלולבה קופינג ומדרגות

press to zoom
טרוורטין מכובס 1530
טרוורטין מכובס 1530

press to zoom
טרורטין סילבר 4 גדלים
טרורטין סילבר 4 גדלים

press to zoom
בלולבה קופינג ומדרגות
בלולבה קופינג ומדרגות

press to zoom
1/20

ריצוף אבן טבעית - ריצוף פנים באבן טבעית

 

חיפוי אבן או ריצוף אבן טבעית מאופיין במראה כפרי או מראה מודרני, ככל שהבחירה היא באבן לריצוף טרומל (מכובס) מראה הריצוף הוא יותר בקו כפרי. ככל שלוקחים אבן חיפוי מלוטשת המראה הוא יותר מודרני.
 

לרוב העיבודים של חיפוי אבן הם מוברשים או מט ולרוב לא מבריקים. הסגנון המודרני הינו הרבה פעמים גוונים הייטקיסטיים כגון אפור ושחור, ולרוב בסגנון המודרני באבן הטבעית קיים ניגודיות בין הריצוף לריהוט למטבח וכיוצא בזאת, כך שמדובר בגוונים חזקים ומנוגדים. הסגנון המודרני כשמו כן הוא היום מאוד אופנתי ובתים המובילים את הסטייליניג מעצבים בסגנון המודרני באבן הטבעית.

11
11
press to zoom
טרורטין מכובס פנים בית פנים
טרורטין מכובס פנים בית פנים
press to zoom
טריאסטה 4 גדלים פנים וחוץ
טריאסטה 4 גדלים פנים וחוץ
press to zoom
טרוורטין סילבר 4 גדלים
טרוורטין סילבר 4 גדלים

ריצוף טרוורטין סילבר 4 גדלים

press to zoom
11 - Copy
11 - Copy
press to zoom
בריכה ריצוף
בריכה ריצוף

קופינג וריצוף בריכה גלקסי אפור

press to zoom
טרוורטין מכובס 4 גדלים
טרוורטין מכובס 4 גדלים
press to zoom
אבני מדרך
אבני מדרך
press to zoom
טרורטין סילבר
טרורטין סילבר
press to zoom
בלולבה 60 על 60
בלולבה 60 על 60

אבן שחורה יפייפיה

press to zoom
טרורוטין אפור 4 גדלים בתוך בריכה
טרורוטין אפור 4 גדלים בתוך בריכה
press to zoom
בלולגונה ריצוף וקופינג סביב בריכה
בלולגונה ריצוף וקופינג סביב בריכה

ריצוף בלולגונה מותז חול וקופינג בלולגונה

press to zoom

ריצוף אבן טבעית  - הכי טבעי במחירים הכי טובים

 

בשיש אריאל תוכל למצוא את עולם האבן הטבעית על כל גווניו, היישר מהיבואן לצרכן, עם מלאים גדולים ובמחירים הטובים ביותר.

סיבליה
סיבליה
press to zoom
טרורטין עם הגיד
טרורטין עם הגיד
press to zoom
צפחה שחורה
צפחה שחורה
press to zoom
אנטיק וויט
אנטיק וויט
press to zoom
טרורטין צהוב
טרורטין צהוב
press to zoom
בלוסטון מוברש ושרוף
בלוסטון מוברש ושרוף
press to zoom
טרורטין אגוז
טרורטין אגוז
press to zoom
קרמה מרפיל
קרמה מרפיל
press to zoom
טרוורטין
טרוורטין
press to zoom

ריצוף אבן טבעית  - הכי טבעי במחירים הכי טובים

 

מהו ריצוף אבן טבעית? ריצוף אבן טבעית הוא אריחים חתוכים ישירות מגושי אבן שנוצרו במשך מיליוני שנים על ידי אמא אדמה לעומת אריחים מעשה ידי אדם שהם הקרמיקות המיוצרים על ידי שילוב של חומרים וכימיקלים שונים כגון אריחי פורצלן או קרמיקה. אריחי אבן היו בשימוש במשך אלפי שנים. הסוגים הנפוצים ביותר של ריצוף אבן טבעית הם שיש, טרוורטין, אבן גיר, גרניט, קוורציט, צפחה ואבן חול. אחד מיתרונותיו הרבים הוא האלגנטיות הנצחית שלו. בתים ומבנים המשתמשים באבן טבעית לא מתיישנים, ואריחי שיש ואבן טבעית מעלים את ערך הבית. ריצוף אבן טבעית משמש בדרך כלל ליצירת תחושת מרחב. זה מושג באמצעות שילוב חלק של אזורים פנימיים וחיצוניים תוך שימוש באותו חומר. תכונותיו הטבעיות מאפשרות לו לתפוס ולהחזיר את האור ליצירת תחושה אוורירית וקלילה. סוגי ריצוף אבן טבעית: המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא ללמוד על הסוגים השונים הזמינים. להלן סקירות מפורטות של הסוגים הטובים ביותר של אריחי אבן טבעית. מאוחר יותר נדון במאפיינים, יתרונות וחסרונות, עלות וניקיון.

1. שיש ריצוף השיש מפורסם במראה הקלאסי שלו של יוקרה, עורקים דרמטיים, מרקם חלק וגימור מבריק. הוא מגיע במגוון רחב של צבעים, אם כי השיש הלבן והאפור הם הפופולריים ביותר. ריצוף אבן טבעית שיש קררה ומשטחים בחדר אמבטיה לבן דמוי ספא גימור מלוטש על אריחי רצפת שיש קררה כמו כן, גדלי אריחי שיש פועלים על כל הטווח מפורמט גדול ועד אריחי פסיפס קטנים. כמעט כל הצורות זמינות גם כן - ריבוע, מלבן, עגול, משולש, משושה. שיש הוא הבחירה המובילה של ריצוף אבן טבעית לחדרי אמבטיה כדי ליצור את המראה והתחושה של ספא. בהתחשב באפשרויות הרבות של אריחי הרצפה, השיש מתאים באופן מושלם כחומר ריצוף ומשטח עבודה עבור בתים רבים. יש לציין שהשיש הוא אבן רכה יותר על בסיס סידן המועדת לשריטות וחריטה ממזונות ומשקאות חומציים שמקהים את הגימור. בפרט, כאשר משתמשים בשיש למשטחי מטבח, הוא עלול לחרוט לעתים קרובות כאשר מוצרים ביתיים חומציים כמו חומץ ומיץ תפוזים באים באופן קבוע במגע עם משטח האבן. מוצרי אמבטיה כמו משחת שיניים וכאלה למטרות קוסמטיות עלולים להכיל חומצה שעלולה לפגוע גם בשיש. עם זאת, פגיעה בשיש, רצפות ומקלחות, היא הרבה פחות שכיחה מאשר במטבח. ריצוף אריחי שיש יכול גם לחרוט, אבל הסיכון נמוך בהרבה, וזה לא נוטה להוות בעיה בחדר האמבטיה או באזורי מגורים אחרים.  תחריט ושריטות פני השטח של שיש או אבן טבעית ניתנים לתיקון ולהברקה באמצעות מוצרי עשה זאת בעצמך כמו מסיר תחריט / אבקת ליטוש שיש. הוא מותקן בדרך כלל בכל אזורי הבית.

2. גרניט כשחושבים על עמידות בלבד, אריחי גרניט עדיפים על כל האחרים וריצוף האבן הטבעי הטוב ביותר למטבחים. מה שהופך אותו לקשה יותר משיש. ריצוף אריחי אבן טבעית גרניט חום בחדר אמבטיה גדול גימור מלוטש על ריצוף אריחי גרניט זה לא ישרט, ייחרט או ייחרך. כתמים אינם מהווים בעיה כאשר הם אטומים, וצבעים כהים יותר אולי אפילו לא צריכים איטום. בנוסף, זה קל לניקוי ומסתיר אבק ולכלוך, כך שלא מורגש צורך לטאטא ולנגב מדי יום. מסיבות אלה, אריחי גרניט הם פנטסטיים לרצפות. במשך עשרות שנים התקינו בעלי בתים משטחי גרניט עבור ביצועים מעולים ותחזוקה מועטה. יתרון נוסף הוא שהרבה יותר צבעים ודפוסים של גרניט זמינים בהשוואה לכל משטח אחר. אם כי, ייתכן שתמצא כמה דפוסים עמוסים מדי עבור רצפות.

3. טרוורטין טרוורטין נוצר על ידי מי מעיינות חמים המבעבעים דרך אבן גיר. האופי והמראה הייחודיים שלו הופכים אותו לאפשרות ריצוף אטרקטיבית. אריחי טרוורטין הם חומר ריצוף אידיאלי עבור חדרי אמבטיה, מקלחונים, מסדרונות, אזורי מגורים וחדרי כביסה. רעיונות לריצוף אבן טבעית: אריחי טרוורטין בפינת אוכל וסלון פתוחים גימור מושחז על רצפת אריחי טרוורטין אבל זכור כי טרוורטין היא אבן אחות לשיש וגם לאבן גיר. שלושתם חולקים בעצם את אותם מאפייני ביצועים ודרישות תחזוקה. הדמיון העיקרי הוא שניתן לשרוט ולחרוט את כל שלוש האבנים (פגיעה בגימור מחומצות וחומרי ניקוי קשים). יש צורך בידע ספציפי של טיפול וניקוי נאותים. לפיכך, טרוורטין יכול לדרוש מעט יותר תחזוקה כרצפת מטבח (שם תחריט הוא הרבה יותר נפוץ) מאשר, למשל, גרניט או משטחים מעשה ידי אדם כמו אריחי פורצלן. טרוורטין מטומטם הוא בחירה פופולרית לסיפונים לבריכה. הצבע החולי שלו משתלב היטב עם סביבת הגן והבריכה. כמו כן, הוא עמיד להחלקה ונשאר מעט קריר יותר ממשטחים אחרים בימים חמים צורבים. זה רצוי גם כחומר ריצוף של שביל הגישה בגלל העמידות שלו ותכונותיו למניעת החלקה. 4. קוורציט קוורציט פופולרי כחומר המשמש לאריחים דקורטיביים ופורניר קיר, אך עלה בטבלאות בשנים האחרונות כחומר למשטחי השיש. זה יכול להיראות הרבה כמו שיש אבל עם העמידות, הביצועים ותחזוקה נמוכה של גרניט. ריצוף אבן אריח קוורציט אפור במטבח גדול גימור מושחז על אריח קוורציט אפור אנשים שמוצאים את הדפוסים העמוסים של גרניט ותחזוקת השיש קצת יותר מדי פונים להשתמש בקוורציט. מקורו של קוורציט כאבן חול לפני שהחום והלחץ הופכים אותו לקוורציט הקשה הרבה יותר. בסולם קשיות Mohs, קוורציט מדורג ב-7. זה קשה או קשה יותר מגרניט. זה ידוע בברק הגבישי שלו, בחום הגבוה, הכימיקל והעמיד בפני שריטות. אזורים בבית או בבניין בהם רואים הרבה תנועה רגלית יכולים להפיק תועלת משמעותית מרצפת קוורציט. האבן גם חשופה היטב לסביבה החיצונית והיא משמשת לעתים קרובות לפטיו. טיפ מקצוען: לפני רכישת "קוורציט", הקפידו לבדוק אותו עם מיץ לימון כדי לוודא שהוא אינו שיש. לפעמים שני סוגי האבנים הללו מתערבבים מכיוון שהם יכולים להיראות כל כך דומים זה לזה. אבל קוורציט הרבה יותר עמיד וקל לטפל בו. קוורציט הוא בחירה מוצקה עבור רצפות פנימיות וחיצוניות כאחד. זה יכול לשמש עבור רצפות פנימיות ללא בעיה בכל אזורי הבית, כולל המטבח. משטחי שולחן, כיורים וסביבה אח הם שימושים נפוצים אחרים.

5. צפחה צפחה הוא עוד אריח נפוץ לרצפה. הוא מאופיין בגרגר העדין שלו ובמרקם השסע הייחודי. אחד היתרונות העיקריים של שימוש באריחי צפחה הוא המראה האטרקטיבי והעמידות שלו. ריצוף אבן טבעית אריחי צפחה צבעוניים גימור שסוע טבעי על רצפת אבן אריחי צפחה אריחי צפחה מגיעים במספר צבעים כמו ירוק, אדום, סגול, שחור וחום ושילובים שונים של אלה. הצבע נקבע לפי סוג וכמות הברזל ושאר החומרים האורגניים שהוא מכיל. נושא אחד שיש לציין הוא שהאיכות, הקשיחות והעמידות של צפחה יכולים להשתנות. חלק מהצפחה קשה מאוד, עמיד בפני נזקים כימיים, שריטות ושבבים. עם זאת, צפחה מסוימת יכולה להיות בדיוק ההפך. כאשר יש צורך בתיקונים, זה כמעט בלתי אפשרי לשחזר את המרקם הטיפוסי של צפחה. לכן כדאי לבדוק את אריחי הצפחה המדויקים שאתם מתכוונים לרכוש כדי להבטיח עמידות טובה. 6. אבן גיר אריחי אבן גיר אינם פופולריים כמו שיש או טרוורטין, אך יפים באותה מידה עם מאפיינים ייחודיים משלו. סלע משקע זה עשוי מסידן פחמתי בצורה של קלציט מינרלי כמו שיש. מכיוון שהוא נוצר במים ימיים רדודים, ניתן לראות בתבנית יצורים מאובנים, אלמוגים, קונכיות ואצות. זה מאוד מגניב! רצפת אבן טבעית אריחי אבן גיר עם מאובני יצור ים מוטבעים יצורי ים מאובנים עתיקים משובצים באריחי אבן גיר אבן גיר ידועה בעמידותה, ולכן היא משמשת כבסיס כביש, נטל מסילת ברזל וצבר בטון. הוא עומד היטב בתנאי הקפאה ושחיקה. אבן גיר תדרוש טיפול ותחזוקה זהה לשיש. יש להתקין אותו במקומות שלא יהיו חשופים יתר על המידה למזונות ומשקאות חומציים. לכן, הימנע ממנו לריצוף מטבח, אבל אריחי אבן גיר לחדר האמבטיה, הסלון, הכניסה או בחוץ עובדים היטב. 7. אבן חול אבן חול היא אבן חמימה ואדמתית המשרה את החוף והמדבר במרקם רכס חולי בצבעים עשירים של אדום, שזוף וחום. אלו הם הצבעים הנפוצים ביותר אך גם ורוד, אפור, זהב, שחור ולבן. אריחי רצפת אבן חול שזופה מאבן טבעית גימור מושחז גס על אריחי רצפת אבן חול לאבן חול יש בדרך כלל דפוס מינימלי ולעתים קרובות היא בצבע אחיד. אבל זה יכול להציג גוונים מנומרים ופסים של צבעים שונים. זהו סלע משקע המורכב בעיקר מסיליקט מוצק, קוורץ, ספטור פלד, חרסית וסחף. אריחי אבן חול הם רכים ונקבוביים יחסית, כך שהם יכולים לשרוט ולהכתים בקלות, אז שקול את היתרונות והחסרונות. זה לא עמיד כמו גרניט, אבל זה עמיד מספיק כדי להחזיק זמן רב. ובכל זאת, המראה ישנה קצת עם בלאי ובליה כאשר הוא מותקן בחוץ.