top of page

מדרגות אבן

 

חברת שיש אריאל מספקת פתרונות מתקדמים עבור ריצוף מדרגות אבן לקבלנים, אדריכלים ולקוחות פרטיים. המדרגות עשויות משיש מובחר שאותו אנו מייבאים, משווקים ומוכרים במחירים ובמבצעים משתלמים במיוחד, וזאת בשלל גוונים, גדלים וטקסטורות ובהתאמה מלאה לכל סוג וגודל גרם מדרגות. מהפתרונות שלנו ניתן להתרשם בגלריה העצומה שליד צומת פולג בנתניה, המשתרעת על פני 30 אלף מ"ר שמוקדשים למבחר סוגי אבן טבעית ושיש.

 

היתרונות של מדרגות אבן שיש

 

אבן השיש שאנו מייבאים, משווקים ומוכרים מהווה חומר גלם מועדף לבניית מדרגות בקרב מרבית הקבלנים, מעצבי פנים והאדריכלים. זאת, בזכות קשת רחבה של יתרונות המגולמים בחומר היוקרתי:

 • עמידות גבוהה - שלא כמו חומרים אחרים למדרגות, כגון קרמיקה, עץ או ברזל, מדרגות שיש שומרות על חזותן המקורית לאורך זמן רב מבלי שיישחקו, יתבלו, ידהו או ייפגעו.

 • אחידות בריצוף - בחירה בשיש למדרגות יכולה להוות המשך אחיד של ריצוף חלל הבית המתחבר אליהן.

 • תחזוקה מינימאלית - בזכות תכונותיהן של מדרגות שיש הן כמעט ואינן נדרשות בעבודות תחזוקה שוטפות, וניתן לשמור על חזותן היפה וניקיונן בעזרת מכשירי וחומרי ניקוי ביתיים בסיסיים.

 • גמישות בעיצוב - גמישותו של השיש מאפשרת לעבדו בשלל עיצובים וצורות, לרבות רבע עגול, חצי עגול, עגול מלא, או כפאזה רגילה או רחבה. בנוסף, ניתן לעבד גם את שולי המדרגות במגוון צורות כדוגמת קנט מחוק או כפול, עם פס לקישוט או עם פס במרכז, או פס פסיפס.

 

מגוון אפשרויות לעיבוד מדרגות אבן שיש

 

עימנו תוכלו לבחור בסוג העיבוד והגימור של אבן שיש למדרגות, כדוגמת האפשרויות הבאות:

 • פס ניתוק – זוהי צורת עיבוד מדרגות עכשווית ומבוקשת המעניקה תחושה של מדרגה צפה.

 • עיבוד עגול - בעל קו זורם והרמוני המעניק למדרגות חזות מרשימה, יוקרתית ומהודרת.

 • חצי עגול - עיצוב המתאים במיוחד למדרגות התחומות משני צידיהן בקירות, אשר מעניק לחלל חזות דומה לזו של מדרגות בעלות עיבוד עגול.

 •  

 • בניית מדרגות אבן או שיש היא פרויקט מהנה ומרגש. לאחר שתסיים, תתוגמל עם סט מדרגות אבן או שיש אסתטי. מדרגות אבן נראים אלגנטיים בחצר שלך, בגינה, המובילה למרפסת שלך, או באמצע שביל. רוב האנשים משאירים את זה למקצוענים, אבל יש הנאה בעשה זאת בעצמך משהו בבית שלך תמיד יש משמעות מיוחדת והיא הרבה יותר מספקת. זה עשוי להיראות מסובך, ולמען האמת, זו לא המשימה הכי פשוטה לעשות בעצמך, במיוחד אם אין

 • לך ניסיון קודם.

קודם כל, אתה צריך להחליט על האבן שבה אתה רוצה להשתמש עבור הפרויקט שלך. יש מגוון רחב של אבנים או שיש לבחירה. הם מגיעים כמעט בכל הגדלים, הגימור והצבע האפשריים. זה מקל עליך להחליט באיזה מהם לבחור. נתח את סגנון הבית שלך ואז חפש את האבן המתאימה., אבל זה באמת הרבה יותר קל וטוב יותר לגייס את הכסף ולקנות אותם. אם אתה רוצה שמדרגות האבן שלך ייראו טבעיות ומחוספסות, אז גימור טובזה או מותז חול או גימור סלע הוא ממש מתאים לך. אם אתה הולך על מראה מעודן ומעודן יותר, אז אתה יכול לבחור את אבני שיש שלך בהתאם על בסיס צורה וצבע. יש אפשרויות גם מבחינת מידות. אתה יכול להשיג חתיכות אבן קטנות ואז להרכיב אותן או להשתמשב מדרגות האבן של ךכדי להשלים פערים בין אבנים גדולות יותר אך בעלות צורה לא סדירה. הכל תלוי בכם, אבל שימו לב שהקטנים עלולים להיעקר ממקומם עם הזמן. אל תלך על אבנים זעירות כי יכול להיות קשה להרכיב אותן. אתה יכול לחבר אבנים קטנות יחד כדי ליצור צעד אחד או להשתמש באבן אחת גדולה עבור צעד בודד אחד. אבל הקטנטנים הולכים לגרום לכל הצעד להתפרק עם הזמן. כדי להשתמש באבן גדולה לצעד אחד, תצטרך למדוד את הגודל הרצוי, תוך התחשבות במידות שאתה הולך עליהן. לגודל ולרוחב הצעד שלך יש תפקיד משמעותי בכך. אנו ממליצים להשתמש באבנים בגודל בינוני אם אתה עושה זאת בפעם הראשונה. מכיוון שאבן גדולה מדי תדרוש עזרה ידנית או מכנית, ואבן קטנה מאוד תדרוש קצת ניסיון

.מכיוון שלא קל להרכיב אותן בצורה שנראית נהדר. כמה עולה לבנות מדרגות אבן טבעיות

 • חזית כפולה - מעניקה למדרגות חזות מעובה יותר, דומיננטית ומרשימה.

 

להזמנת מדרגות מאבן שיש

 

להזמנת מדרגות אבן איכותיות במחיר משתלם במיוחד, ולקבלת מידע נוסף בנושא, בואו לגלריה שלנו או התקשרו אל שיש אריאל בטלפון 09-9562233.

bottom of page