top of page

קופינג וספי חלון משיש 

קופינגים קרמה לייט ב- 55 + מע"מ  

(המבצע לרוחב קבוע 30 ס"מ או 25 ס"מ כולל שני פאזות ואפי מים)

ספי חלון קרמה לייט ב- 70 + מע"מ למטר

ספי חלון מולה וויט ב-80 ש"ח + מע"מ 

 

קופינג וספי חלון סוגי אבן ושיש:

 

 

 

 

 

עיבוד עגול

 

עיבוד מיוחד לקופינג הנותן מראה יוקרתי.

 

עיבוד חצי עגול

 

עיבוד מיוחד לקופינג הנותן מראה יוקרתי.


הכפלת חזית

 

הכפלת חזית בקופינג שיש יוצר מראה עבה יותר לקופינג ומרשים יותר. 

 

 

 

קופינג וספי חלון - עיבודים מיוחדים

 

חברת שיש אריאל מתמחה בשירותי בניית ספי חלונות וקופינג משיש ואבן טבעית במחירים הטובים בישראל. בשיש אריאל תמצאו מגוון ספי שיש בעיצובים מיוחדים ועבודות חיתוך וגימורים מושלמים. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים ומידע מקצועי אודות ספי חלונות שיש וקופינג לבית. ספי חלונות מעוצבים בשיש ואבן מעניקים מראה קלאסי ומיוחד לחלונות הבית. אנו בשיש אריאל נתאים עבורכם ספי שיש בהתאמה מיוחדת לחלונות ביתכם להתאמה ושילוב מושלם.


מיוחד בשיש אריאל קופינג לבית ולבריכות במבחר עיצובים מיוחדים ובגימורים עוצרי נשימה. שיש  אריאל מציעים שירותי קופינג מיוחדים לכל מטרה ובמחירים הטובים והמשתלמים בישראל.

 

יש מספר סיבות לכך שאדני חלונות משיש או בשמם ספי שיש, פופולריים ונפוצים בשימוש בבתים פרטיים ומבני מגורים. ספי שיש עדיין פופולריים היום משום שדבר ראשון אין חומר יפה ועוצמתי כשיש ואין דבר המשקף שדרוג כמו אדני חלון משיש. למרות שבדרך כלל ספי שיש הם לא בולטים בשנים האחרונות הטרנד של ספי שיש שידברו בשפה אחת עם שאר הבית, עם זה הטיח החיצוני של הבית או ריצוף החוץ ש הבית או אלומיניום בבית. ספי החלון משיש היום הם אלמנט עיצובי חשוב ואדריכלים שמים דגש רב על ספי השיש. אז כאשר אתה בוחר לשלב שיש במקום מוצרים פשוטים יותר המשמשים לאדני חלונות, אתה מושך תשומת הלב לתכונה המשודרגת ובטח תזכה  בהערכה חדשה למבנה שלך. שימוש באדני חלונות משיש גם במקרה של מכירת נדלן מראה לקונים שלך שהקפדת על מה שאתה עושה והשתמשת בחומרים יוקרתיים ועמידים כגון ספים משיש טבעי. הקדשת תשומת לב לדברים כגון אדני החלונות משקפת את תשומת הלב שלך לפרטים ומבטיחה שממש לא השארת דבר ללא מחשבה בעת בניית הבית שלך.

אז למה ספים משיש טבעי? שיש הוא אבן מאוד פופולרית בתחום חומרי בנייה. בדרך כלל, הסיבה לכך שרוב הגימורים בענף הבנייה עשויים להיות פופולריים היא משום שהוא זול במיוחד או יקר במיוחד. אם זה זול מדי, אז אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכמעט בכל מבנה בניין יש את זה. זה בתורו, הופך אותו לסטנדרטי - שום דבר חדש להתבונן בו וכתוצאה מכך, נורמלי. אם זה יקר מדי, אז כמעט מובטח שזה ייראה כפריט בלעדי. לפיכך, קצת יותר קשה לרכוש בהתבסס על תקציב של חברת בנייה. הסיבות העיקריות לכך שאדני חלון משיש טבעי מועדפים במבנים של היום:

הם עמידים: שיש הוא סוג של אבן טבעית. זה אומר שזה חומר קשה וקשה להרוס אותו. הוא גם כבד מה שהופך אותו לחומר בנייה אידיאלי שיכול לעמוד בתנאים הקשים ביותר ועדיין להיראות טוב כמו חדש. אדני חלון משיש מגיעים במגוון צבעים מכיוון ששיש הוא סלע מטמורפי, יש לו מגוון של וריאציות צבע שמביאות לקטלוג עצום של אפשרויות לבחירה. הצבעים מגיעים ממינרלים ומאובנים אחרים בתוך כדור הארץ במהלך היווצרותו. צבעים אלו נעים בין בז' בהיר לחום כהה ואפילו אדום בהתאם למקום היווצרותו. אתה יכול להשתמש בזה כתכונת מכירה. קונים רוצים לדעת שהם מוציאים את כספם על השקעה טובה, ומשהו קטן כמו שדרוג אדן החלון יכול לפעמים להיות הביטחון שהם צריכים שהבית הוא יוקרתי והושקע בו מחשבה אמיתית. אדני חלון משיש יחסכו לך כסף בעלי בתים ובעלי מבנים מסחריים מבינים במהירות מה נדרש כדי לשמור על דירה. לאחר כמה שנים, וברוב המקרים המצערים, אפילו חודשים, משהו בתוך או מחוצה לו יזדקק לטיפול ואולי אפילו יוחלף. בעלים יעריכו כל דבר שעומד למנוע מהם להוציא כסף על החלפת כל דבר. אז אם למבנה שלך יש משהו ששומר על בעלים פוטנציאליים נקיים מדאגות מתחזוקה ובסופו של דבר יחסוך לו כסף, אתה בהחלט רוצה לכלול את פיסת המידע היקרה הזו גם כתכונת מכירה.

אבן חברון- כיום אבן הסף הסטנדרטית ביותר היא שיש חברון, שהוא למעשה אבן טבעית אשר המחצבות שלה הם בסביבות העיר חברון.

אצלנו ניתן למצוא שלל רחב של שיש טבעי ואבן טבעית לספי חלון כאשר רוב הסוגים עולים במעלותם על אבן החברון וטובים יותר באחוזי הספיגה ובעמידות שלהם לאורך השנים. 

ספים משיש- לא ירקבו בניגוד לספי עץ, שהיה בעבר הבחירה המקורית לחומר בנייה של ספי חלון - וניתן למצוא אותו גם היום בבתים ישנים, השיש הוא בלתי חדיר. חרקים מפחידים אחרים לא יוכלו להתחפר אל אדן חלון שיש. אדני חלונות מעץ יתפרקו בסופו של דבר בתנאים כאלה שהחרקים היו אוכלים את דרכם לתוך העץ, מחלישים אותו לחלוטין והופכים אותו לא יציב. לא תהיה לך את הבעיה הזאת עם שיש! זה מוסיף נופך של אלגנטיות אמנים השתמשו בשיש כחלק מהאמנות שלהם וחלק מיצירות אלה זכו להערצה במשך מאות שנים. בגלל יופיו ואריכות הימים שלו - יחד עם העובדה שבעבר רק העשירים יכלו להרשות לעצמם לרכוש סחורה כזו, השיש העריצו כפריט יוקרתי. אז שילוב האבן הטבעית היפה הזו כאדן חלון יהיה לא רק עדין, אלא גם ישדר מסר שלמותג הקונסטרוקציות שלך יש מגע של איכות ואלגנטיות. אדני חלון משיש הם מגוונים התכונה הנהדרת של אדני חלון משיש היא שאתה יכול להזמין אותם בגדלים שונים כדי לשמש כמטרה רב תכליתית. כדי ללמוד ספי שיש לחלון עשויים באופן ייחודי. כל לוח הוא שונה. כאמור, השיש מיוצר באופן אורגני, ובעוד שהצבעים המשתנים בדרך כלל נשארים זהים בהתאם למקום יצירתו, הלוחות יהיו שונים. במהלך התהליך המטמורפי, כדור הארץ ממיס את אבן הגיר ואת כל החומרים האחרים יחד, מה שגורם לה להתערבל לאט ולהפוך למסה אחת. ברגע שהוא מתקרר, יש לך סלע אחד גדול עם צבעים שונים באיפור שלו. אם תצליחו לפרוס את מסת הסלע הזו לשלוש פרוסות בשלוש דרכים שונות, בעוד שתקבלו את אותה וריאציה של צבע, התבנית עשויה להיות שונה במקצת.

חסין מים-  אדני חלון משיש הם החומר המושלם להרחקת מים. עם חומר האיטום המתאים, המים יתחרגו ממש ויניגבו, ולא ישאירו סימני טבעת מתמשכים שאחרת עלולים להכתים את חומר אדן החלון הסטנדרטי. זה גם נהדר למניעת נזקי מים. כל מים שעלולים להיכנס דרך החלון יתגלגלו מיד והתרחקו ממבנה הבניין.

יפיפיה  -השיש פשוט נראה טוב! כל סוג של אבן שיש שתבחר בשיש אריאל, יצרנית של אדני חלונות וספי שיש, בטוח ישלים כל מבנה פנים. יש לנו מבחר של אבן טבעית לבחירתך ותוכל לקבל תעריף מופחת ליחידה כאשר אתה קונה בכמויות גדולות

.

אתם מוזמנים להתרשם מגלריית עיצובי ספי חלונות שיש ואבן וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ. 

bottom of page