top of page

מדרגות שיש טבעי ופורצלן

מדרגות שיש ואבן טבעית ומדרגות גרניט פורצלן

מבצע מדרגות שיש קרמה לייט 110+ מע"מ 

מדרגות קרמה אנגלו

מדרגות בשיש אריאל
בשיש אריאל ניתן למצוא שלל מדרגות שיש אבן טבעית וגרניט פורצלן בסוגים, עיבודים, וצבעים שונים. בין בהתאמה לריצוף פרקט או פורצלן או בין מדרגות המתחברות לשיש לריצוף

עיבודי מדרגות

כאשר בוחרים מדרגות שיש לבית, צריך לשים לב שישנם מספר רב של עיבודים שניתן לבצע בשיש או באבן. בין יתר העיבודים ניתן למצוא:

 

 

עיבוד פס ניתוק

 

פס ניתוק הינו עיבוד מודרני ופופלרי, שכיום תופס תאוצה. פס הניתוק במדרגת שיש יותר מראה של "מדרגה מעופפת". העיבוד הוא של פס ברוחב עומק ואורך של סנטימטר, אשר בעצם מפריד בין הרום לשלח וגורם לאשליה חזותית כך שהמדרגה נראית מעופפת.

 

 

עיבוד עגול

 

אחד העיבודים הפופלריים עבור שיש למדרגות הינו העיבוד העגול. עיבוד זה נחשב לעיבוד יוקרתי ויוצר מראה נקי ומהודר.

 

 

עיבוד חצי עגול

 

עיבוד חצי עגול עבור מדרגות שיש יוצר את אותו עיצוב ורושם שמדרגה עגולה יוצרת. לאוהבי המראה היוקרתי מומלץ לקחת מדרגה חצי עגול כאשר יש שתי קירות תוחמים.

 

הכפלת חזית

 

הכפלת חזית במדרגת שיש יוצרת מראה עבה יותר למדרגה ומרשים יותר. עיקרון ההכפלה עובד 

 

עיבוד מקור הציפור

 

עיבוד מקור הציפור הוא עיבוד יוקרתי, אשר כיום כל אדריכל מבקש. מקור הציפור מתאים הן למדרגות והן לפנלים, ויוצר מראה יוקרתי ומרשים למדרגות שיש.

 

 

 

 

 

 

אדריכלים ואנשי עיצוב פנים רבים ממליצים על ביצוע עבודת מדרגות משיש וזאת מכמה סיבות, ננסה להעלות מספר גורמים מרכזיים בהחלטה על בחירת שיש למדרגות כחומר המתאים:

היכולת לעצב צורות וגדלים בצורה חופשית כאשר ניתן להבחין כיום בכמה עיבודים של מדרגות שיש וביניהם פאזה רגילה, פאזה רחבה, עגול מלא, חצי עגול, רבע עגול ועוד...ובנוסף חומר השוליים (פאנלים-קנט): קנט כפול עם פס במרכז, קנט כפול עם פס קישוט, קנט עם פס פסיפס, קנט מחוק ועוד...

סיבה נוספת שהופכת ליתרון עיצוב פנים הינו ההמשכיות, הכוונה היא שניתן להשלים את הריצוף החיצוני למבנה פנימה, כאשר מעצבים רבים אוהבים להתאים גם את המעקה, הכל בגוון אחיד בהתאם לרצון הלקוח.

בניגוד לחיפויים אחרים למדרגות כגון: ברזל, עץ, קרמיקה ועוד...מדרגות שיש נחשבות לחיפוי הטוב ביותר. היות והשיש הינו אחד מהחומרים השומרים על תכונותיהם לאורך זמן והיכולת לפגוע בו במזיד או שלא הינה כמעט בלתי אפשרית, השחיקה הטבעית מתבצעת באיטיות כך שהחומר נשמר למשך שנים ארוכות ללא צורך בטיפול מיוחד.
מכאן נובע שכמות האחזקה שהשיש מצריך הינה מינימלית  ואינה דורשת ציוד מקצועי ולכן ריצוף וחיפוי שיש למדרגות הוא הפתרון המושלם עבורכם.

רבות ניכתב על איכותו של השיש ועל ההיסטוריה המפוארת של מחצב טבעי זה, בימינו נמצא תהליך ההפקה במרבית ממדינות העולם במצב מתפתח כך שהמבחר שיש הקיים הינו גדול מתמיד, מדרגות שיש מחיר ללא תחרות מכל העולם ובמחירי קניות אטרקטיביים במיוחד רק אצלנו בשיש אריאל!

מדרגות אבן

 

חברת שיש אריאל מספקת פתרונות מתקדמים עבור ריצוף מדרגות אבן לקבלנים, אדריכלים ולקוחות פרטיים. המדרגות עשויות משיש מובחר שאותו אנו מייבאים, משווקים ומוכרים במחירים ובמבצעים משתלמים במיוחד, וזאת בשלל גוונים, גדלים וטקסטורות ובהתאמה מלאה לכל סוג וגודל גרם מדרגות. מהפתרונות שלנו ניתן להתרשם בגלריה העצומה שליד צומת פולג בנתניה, המשתרעת על פני 30 אלף מ"ר שמוקדשים למבחר סוגי אבן טבעית ושיש.

 

היתרונות של מדרגות אבן שיש

 

אבן השיש שאנו מייבאים, משווקים ומוכרים מהווה חומר גלם מועדף לבניית מדרגות בקרב מרבית הקבלנים, מעצבי פנים והאדריכלים. זאת, בזכות קשת רחבה של יתרונות המגולמים בחומר היוקרתי:

 

 • עמידות גבוהה - שלא כמו חומרים אחרים למדרגות, כגון קרמיקה, עץ או ברזל, מדרגות שיש שומרות על חזותן המקורית לאורך זמן רב מבלי שיישחקו, יתבלו, ידהו או ייפגעו.

 • אחידות בריצוף - בחירה בשיש למדרגות יכולה להוות המשך אחיד של ריצוף חלל הבית המתחבר אליהן.

 • תחזוקה מינימאלית - בזכות תכונותיהן של מדרגות שיש הן כמעט ואינן נדרשות בעבודות תחזוקה שוטפות, וניתן לשמור על חזותן היפה וניקיונן בעזרת מכשירי וחומרי ניקוי ביתיים בסיסיים.

 • גמישות בעיצוב - גמישותו של השיש מאפשרת לעבדו בשלל עיצובים וצורות, לרבות רבע עגול, חצי עגול, עגול מלא, או כפאזה רגילה או רחבה. בנוסף, ניתן לעבד גם את שולי המדרגות במגוון צורות כדוגמת קנט מחוק או כפול, עם פס לקישוט או עם פס במרכז, או פס פסיפס.

 

 

מגוון אפשרויות לעיבוד מדרגות אבן שיש

 

עימנו תוכלו לבחור בסוג העיבוד והגימור של אבן שיש למדרגות, כדוגמת האפשרויות הבאות:

 

 • פס ניתוק – זוהי צורת עיבוד מדרגות עכשווית ומבוקשת המעניקה תחושה של מדרגה צפה.

 • עיבוד עגול - בעל קו זורם והרמוני המעניק למדרגות חזות מרשימה, יוקרתית ומהודרת.

 • חצי עגול - עיצוב המתאים במיוחד למדרגות התחומות משני צידיהן בקירות, אשר מעניק לחלל חזות דומה לזו של מדרגות בעלות עיבוד עגול.

 •  

 • בניית מדרגות אבן או שיש היא פרויקט מהנה ומרגש. לאחר שתסיים, תתוגמל עם סט מדרגות אבן או שיש אסתטי. מדרגות אבן נראים אלגנטיים בחצר שלך, בגינה, המובילה למרפסת שלך, או באמצע שביל. רוב האנשים משאירים את זה למקצוענים, אבל יש הנאה בעשה זאת בעצמך משהו בבית שלך תמיד יש משמעות מיוחדת והיא הרבה יותר מספקת. זה עשוי להיראות מסובך, ולמען האמת, זו לא המשימה הכי פשוטה לעשות בעצמך, במיוחד אם אין

 • לך ניסיון קודם.

 

קודם כל, אתה צריך להחליט על האבן שבה אתה רוצה להשתמש עבור הפרויקט שלך. יש מגוון רחב של אבנים או שיש לבחירה. הם מגיעים כמעט בכל הגדלים, הגימור והצבע האפשריים. זה מקל עליך להחליט באיזה מהם לבחור. נתח את סגנון הבית שלך ואז חפש את האבן המתאימה., אבל זה באמת הרבה יותר קל וטוב יותר לגייס את הכסף ולקנות אותם. אם אתה רוצה שמדרגות האבן שלך ייראו טבעיות ומחוספסות, אז גימור טובזה או מותז חול או גימור סלע הוא ממש מתאים לך. אם אתה הולך על מראה מעודן ומעודן יותר, אז אתה יכול לבחור את אבני שיש שלך בהתאם על בסיס צורה וצבע. יש אפשרויות גם מבחינת מידות. אתה יכול להשיג חתיכות אבן קטנות ואז להרכיב אותן או להשתמשב מדרגות האבן של ךכדי להשלים פערים בין אבנים גדולות יותר אך בעלות צורה לא סדירה. הכל תלוי בכם, אבל שימו לב שהקטנים עלולים להיעקר ממקומם עם הזמן. אל תלך על אבנים זעירות כי יכול להיות קשה להרכיב אותן. אתה יכול לחבר אבנים קטנות יחד כדי ליצור צעד אחד או להשתמש באבן אחת גדולה עבור צעד בודד אחד. אבל הקטנטנים הולכים לגרום לכל הצעד להתפרק עם הזמן. כדי להשתמש באבן גדולה לצעד אחד, תצטרך למדוד את הגודל הרצוי, תוך התחשבות במידות שאתה הולך עליהן. לגודל ולרוחב הצעד שלך יש תפקיד משמעותי בכך. אנו ממליצים להשתמש באבנים בגודל בינוני אם אתה עושה זאת בפעם הראשונה. מכיוון שאבן גדולה מדי תדרוש עזרה ידנית או מכנית, ואבן קטנה מאוד תדרוש קצת ניסיון

.מכיוון שלא קל להרכיב אותן בצורה שנראית נהדר. כמה עולה לבנות מדרגות אבן טבעיות

 

 • חזית כפולה - מעניקה למדרגות חזות מעובה יותר, דומיננטית ומרשימה.

 

 

 

 

מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי

 כמה עולה לבנות מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

פעם לעשות מדרגות מגרניט פורצלן היה סיפור מאוד יקר מאחר והיו רק אריחים דקים ואז היו צריכים לעשות להם גרונגים והכפלות חזית עיבודים שהיו מאוד מייקרים את המדרגות גרניט פורצלן. היום אין צורך ויש מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי שאותם ניתן לישם כמו מדרגות שיש . המחיר בשיש אריאל הוא המחיר הטוב בארץ למדרגות גרניט פורצלן בואו ובידקו אותנו.

 

חברת שיש אריאל מספקת פתרונות מתקדמים עבור ריצוף מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי לקבלנים, אדריכלים ולקוחות פרטיים. המדרגות עשויות מגרניט פורצלן 2 שאותו אנו מייבאים מהרבה מקומות בעולם .

בינהם איטליה, ספרד, הודו סין ועוד.

בשיש אריאל אנחנו מובילים את תחום מדרגות הגרניט פורצלן 2 סמ עובי .

 היתרונות הגדולים ביותר של גרניט פורצלן הוא בחוזקו בספיגתו וביופיו. כיום הגרניט פורצלן כבר מאוד קרוב במראה שלו לשיש ומאפשר דגמים שגם דומים לשיש וגם דומים לפרקט אבל בחוזק ובעמידות של גרניט פורצלן. כיום שיש גרניט פורצלן בעובי 2 סמ עובי ניתן לעשות מדרגות משלל גוונים וסוגים הן מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי לבפנים והן מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי לבחוץ.

הספיגות של הגרניט פורצלן 2 סמ עובי קרובה ל-0 ולכן אין כלל תחזוקה .

, את מדרגות הגרניט פורצלן 2 סמ עובי יש בשלל גוונים, גדלים וטקסטורות ובהתאמה מלאה לכל סוג וגודל גרם מדרגות. מהפתרונות שלנו ניתן להתרשם בגלריה העצומה שליד צומת פולג בנתניה, המשתרעת על פני 30 אלף מ"ר שמוקדשים למבחר סוגי גרניט פורצלן 2 סמ עובי.

 

היתרונות של מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

רחבה של יתרונות המגולמים בחומר היוקרתי:

 

 • עמידות גבוהה - שלא כמו חומרים אחרים למדרגות, כגון , עץ או ברזל, מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי שומרות על חזותן המקורית לאורך זמן רב מבלי שיישחקו, יתבלו, ידהו או ייפגעו.

 • אחידות בריצוף - בחירה בגרניט פורצלן 2 סמ למדרגות יכולה להוות המשך אחיד של ריצוף חלל הבית המתחבר אליהן.

 • תחזוקה מינימאלית - בזכות תכונותיהן של מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ הן לא נדרשות בעבודות תחזוקה שוטפות, וניתן לשמור על חזותן היפה וניקיונן בעזרת מכשירי וחומרי ניקוי ביתיים בסיסיים.

 • גמישות בעיצוב - גמישותו של גרניט פורצלן 2 סמ מאפשרת לעבדו בשלל עיצובים וצורות, לרבות רבע עגול, חצי עגול, עגול מלא, או כפאזה רגילה או רחבה. בנוסף, ניתן לעבד גם את שולי המדרגות במגוון צורות כדוגמת קנט או כפול, עם פס לקישוט או עם פס במרכז, או פס פסיפס.

 

 

מגוון אפשרויות לעיבוד מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

 

איתנו תוכלו לבחור בסוג העיבוד והגימור של גרניט פורצלן 2 סמ למדרגות, כדוגמת האפשרויות הבאות:

 

 • פס ניתוק – זוהי צורת עיבוד מדרגות עכשווית ומבוקשת המעניקה תחושה של מדרגה צפה.

 • עיבוד עגול - בעל קו זורם והרמוני המעניק  למדרגות גרניט פורצלן 2 סמ חזות מרשימה, יוקרתית ומהודרת.

 • חצי עגול - עיצוב המתאים במיוחד למדרגות התחומות משני צידיהן בקירות, אשר מעניק לחלל חזות דומה לזו של מדרגות בעלות עיבוד עגול.

 •  

 • בניית מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ הינו פרויקט מהנה ומרגש. לאחר שתסיים, תתוגמל עם סט מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ אסתטי. מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ נראים אלגנטיים בחצר שלך, בגינה, המובילה למרפסת שלך, או באמצע שביל. רוב האנשים משאירים את זה למקצוענים, אבל יש הנאה בעשה זאת בעצמך משהו בבית שלך תמיד יש משמעות מיוחדת והיא הרבה יותר מספקת. זה עשוי להיראות מסובך, ולמען האמת, זו לא המשימה הכי פשוטה לעשות בעצמך, במיוחד אם אין

 • לך ניסיון קודם.

 

קודם כל, אתה צריך להחליט על גרניט פורצלן  2  עובי בו אתה מעוניין לפי הדגם שהכי מתאים לשאר הריצוף בגינה.  יש מגוון רחב של גרניט פורצלן 2 סמ  לבחירה. הם מגיעים כמעט בכל הגדלים, הגימור והצבעים האפשריים. זה מקל עליך להחליט באיזה מהם לבחור. נתח את סגנון הבית שלך ואז חפש את מדרגות הגרניט פורצלן 2 סמ שהכי יתאימו לך . אם אתה רוצה שמדרגות גרניט פורצלן 2 סמ שלך ייראו טבעיות ומחוספסות, אז גימור אר 11 הוא ממש מתאים לך. אם אתה הולך על מראה מעודן ומעודן יותר, אז אתה יכול לבחור את גרניט פורצלן 2 סמ שלך בהתאם על בסיס צורה וצבע. יש אפשרויות גם מבחינת מידות. אתה יכול להשיג חתיכות גרניט פורצלן 2 סמ קטנות ואז להרכיב אותן או להשתמשב מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ של ך כדי להשלים פערים בין אבנים גדולות יותר אך בעלות צורה לא סדירה. הכל תלוי בכם.

 כמה עולה לבנות מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ

פעם לעשות מדרגות מגרניט פורצלן היה סיפור מאוד יקר מאחר והיו רק אריחים דקים ואז היו צריכים לעשות להם גרונגים והכפלות חזית עיבודים שהיו מאוד מייקרים את המדרגות גרניט פורצלן. היום אין צורך ויש מדרגות גרניט פורצלן 2 סמ עובי שאותם ניתן לישם כמו מדרגות שיש . המחיר בשיש אריאל הוא המחיר הטוב בארץ למדרגות גרניט פורצלן בואו ובידקו אותנו.

:להזמנת מדרגות מגרניט פורצלן 2 סמ

 

להזמנת מדרגות מגרניט פורצלן 2 סמ איכותיות במחיר משתלם במיוחד, ולקבלת מידע נוסף בנושא, בואו לגלריה שלנו או התקשרו אל שיש אריאל

בטלפון 

להזמנת מדרגות מאבן שיש

 

להזמנת מדרגות אבן איכותיות במחיר משתלם במיוחד, ולקבלת מידע נוסף בנושא, בואו לגלריה שלנו או התקשרו אל שיש אריאל בטלפון 09-9562233.

bottom of page