top of page

אבני טרוורטין

 

 

                                  מבצע טרורטין 4 גדלים מכובס החל מ-65 ש"ח + מע"מ  

 

אפשר גם יפה וגם טוב - מבצע טרורטין 4 גדלים לריצוף חוץ ופנים, חיסכון גדול בעלות, ויופי של אבן טבעית.

אבן הטרורטין תיתן מראה יוקרתי במחיר יבואן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבן טרוורטין נחשבת לאחת האבנים היפות והמבוקשות בעולם.

טרוורטין הינה אחת האבנים המרוצפות ביותר בעולם, וניתן לראות אותה כמעט בכל מקום.

טרוורטין הינה אבן שבסיסה הוא עם חירור, ויופיה נגזר מכך. אבן הטרוורטין הינה אבן חזקה במיוחד ולחורים שקיימים באבן לקח אלפי שנים להיווצר בתהליך גיאולוגי ארוך טווח. 

טרוורטין מרוצפת כבר מאות שנים ונמצאת בארמונות האירופיים והקלאסיים של אירופה מחד, בוילות יוקרתיות מאידך.   

כיום אבן הטרוורטין משמשת הן לריצופי פנים והן לריצופי חוץ.

בריצופי חוץ היא מאוד נוחה לשימוש עקב האופי ה"אנטי סליפ" שלה.


בריצוף פנים ניתן לבצע סתימת חורים. לאחר סתימת החורים נוצר מראה כפרי יפייפיה לבית באם לוקחים בתבנית ומראה יוקרתי אם בגודל אחיד.


ניתן לסתום טרוורטין בשתי שיטות מרכזיות:


האחת בדבק אפוקסי ובכך לשמור על מראה החורים.

השנייה ברובה ובכך לקבל מרקם יותר אחיד לאבן.

 

את אבן הטרוורטין ניתן למצוא בשיש אריאל בשלל גוונים ושלל עיבודים. אתם מוזמנים להגיע ולראות בעצמכם.

אם לא שמעתם על אריחי טרוורטין, אתם מפספסים את אחד הטרנדים החמים והאלגנטיים של עיצוב הפנים של המאה אבל אל דאגה - אנחנו נדאג לכולכם תוך זמן קצר.כל מה שאתם צריכים לדעת על ריצוף אריחי טרוורטין ואבן, כולל דוגמאות כיצד נראים אריחי טרוורטין, כמה יתרונות וחסרונות בסיסיים של אריחי טרוורטין שכדאי לקחת בחשבון, וכיצד לנקות רצפות טרוורטין ביעילות. אם אתה מוכן לשיפוץ ביתי חדש, ריצוף אריחי טרוורטין יכול להעניק לחלל שלך מראה חדש ומסנוור. מהו ריצוף טרוורטין? טרוורטין הוא סוג טבעי של אבן, כמו הגרניט במטבח שלך או השיש בחדר האמבטיה שלך. עם זאת, טרוורטין מתפתח רק סביב סוגים מסוימים של מרבצי מעיינות מינרליים, מה שמעניק לסוג הייחודי הזה של אבן גיר מראה ייחודי ובולט. טרוורטין, המשמש בדרך כלל גם לריצוף פנים וגם חוץ, זמין בארבעה סגנונות או מרקמים בסיסיים: טרוורטין  מוברש: לטרוורטין מוברש גימור מט (לא רפלקטיבי) עקב טיפול במברשת תיל. מושחז: טרוורטין מושחז נמצא באמצע הדרך בין מט ומבריק, ויוצר מראה מאוזן ומלוטש בעדינות. מלוטש: טרוורטין מבריק ומבריק הוא סגנון מושך את העין ומתוחכם. נפל: טרוורטין נפול מטופל במראה מיושן וכפרי, ופותח פורטל סטייל לעולם העתיק. עם מגוון רחב זה של סגנונות טקסטורה, פלטת צבעים חמה וחמאתית שנעה בין חלודה לבז', והרכב עמיד שיכול לעמוד אפילו בלאי כבד, טרוורטין מהווה תוספת נצחית אך טרנדית לכל בית או דירה בשנת 2020. המשך לקרוא כדי ללמוד על ההטבות הללו - בתוספת כמה חסרונות טרוורטין - ביתר פירוט. מהם היתרונות והחסרונות של אריחי טרוורטין? כמו כל סוג אחר של ריצוף, אריחי טרוורטין הם בעלי שילוב של איכויות שהופכות אותו לאידיאלי עבור הגדרות מסוימות, אך עשוי להיות בלתי מתאים לאחרות. אם חשבתם לרכוש רצפות חדשות לבית או לדירה שלכם, הנה כמה יתרונות וחסרונות שיש לקחת בחשבון כשמחליטים אם טרוורטין מתאים. מהם היתרונות והיתרונות של ריצוף אריחי טרוורטין? יופי: אי אפשר להכחיש את היופי המפואר והקלאסי של ריצוף טרוורטין. עמידות: עם טיפול ותחזוקה נאותים, טרוורטין מחזיק מעמד נגד שריטות וסדקים, מושלם עבור בתים עם ילדים קטנים (או חיות מחמד גדולות!) ערך: מתכננים למכור את הבית שלך? התקנת רצפות טרוורטין יכולה להעלות את ערך הנכס שלך לקראת מכירת נדל"ן.

טרוורטין מוצא ותכונות:

טרוורטין היא סוג של אבן גיר יבשתית המונחת סביב מעיינות מינרלים, במיוחד מעיינות חמים. לטרוורטין יש לרוב מראה סיבי או קונצנטרי והוא קיים בזנים לבנים, בזים, בצבע שמנת ואפילו חלודה רסטיק. הטרוורטין נוצר על ידי תהליך של משקעים מהירים של סידן פחמתי, לרוב בפתחו של מעיין חם או במערת אבן גיר. באחרונים, הוא יכול ליצור נטיפים של טרוורטין, זקיפים וספלים אחרים העשויים מהאבן טרוורטין. הטרוורטין משמש לעתים קרובות באיטליה ובמקומות אחרים כחומר בניין. 

טרוורטין הוא סלע משקע שנוצר על ידי משקעים כימיים של מינרלים סידן פחמתי ממים מתוקים, בדרך כלל במעיינות, נהרות ואגמים כלומר, ממי עילי וקרקע.במובן הרחב, טרוורטין כולל משקעים במעיינות חמים וקרים כאחד. עם זאת, טרוורטין מוגדר לעתים קרובות במובן צר יותר כסלע צפוף, לעיתים מסיבי אך נפוץ יותר ברצועות או בעל מבנה פנימי סיבי, המושקע במעיינות חמים. במובן הצר יותר הזה, הטרוורטין נבדל מטופה. הטרוורטין מוגדר לפעמים גם על פי אופן מוצאו, כסלע שנוצר על ידי משקעים אנאורגניים של מינרלים סידן פחמתי על פני משטח בעקבות חילופי פחמן דו חמצני בין האטמוספירה ומי התהום. קלקרט, חוואר אגמים ושוניות אגם אינן נכללות בהגדרה זו, אך הן ספלים והן טופה כלולים. טרוורטין משתנה מאוד בנקבוביות שלהם, מכ-10% ל-70%. עם זאת, לטרוורטין קדום עשויה להיות נקבוביות של עד 2% עקב התגבשות של קלציט משני בחללי הנקבוביות המקוריים, בעוד שלחלק מהטרוורטין הטרי של אראגוניט במעיינות חמים ממות יש נקבוביות של יותר מ-80%. נקבוביות של כ-50% אופיינית לטרוורטין באביב קר ואילו לטרוורטין באביב חם יש נקבוביות ממוצעת של כ-26%.

 

קופינג טרוורטין
טרוורטין
bottom of page